Okno Aluminiowe MB-70

Dla przemysłu / Okna / Aluminiowe

Aluprof MB-70

Innowacyjny system aluminiowy, który daje możliwość wykonywania elementów architektonicznej zabudowy zewnętrznej.Okna systemu MB-70 mają swoje zastosowanie zarówno w zabudowie indywidualnej, jak i w fasadach aluminiowych.

Duży wybór kolorów w palecie standardowej daje możliwość zaspokojenia potrzeb najbardziej wymagających klientów.

Kształt profili daje możliwość uzyskania smukłej i wytrzymałej konstrukcji okien.

Szczelność zapewniają specjalne uszczelki z dwukomponentowego kauczuku syntetycznego EPDM: litego i komórkowego, który daje gwarancję odporności na starzenie się podczas wieloletniej eksploatacji oraz bardzo dobrą izolację termiczną.

Szeroki zakres grubości wypełnień daje możliwość stosowania wszystkich typowych i nietypowych szyb.

 

 

Kolory RAL

Ponad 200 kolorów do Twojej dyspozycji!

Cechy:


W ofercie dostępne pakiety szybowe do 50 mm. Standardowy pakiet szybowy zawiera szyby jednokomorowe o współczynniku przenikania ciepła Ug = 1,0 W/(m2K) wg PN-EN674 oraz Ug = 1,1 W/(m2K) wg PN-EN673. Istnieje możliwość zastosowania pakietu 3-szybowego o współczynniku Ug= 0,5 W/(m2K) lub 4-szybowego z kryptonem o Ug = 0,3 W/(m2K). Istnieje możliwość użycia szyb o podwyższonej izolacyjności akustycznej, hartowanych, bezpiecznych, antywłamaniowych, ornamentowych, przeciwsłonecznych.


Budowa profili systemu jest trójkomorowa o głębokości konstrukcyjnej kształtowników okna wynoszącej: 70 mm (ościeżnica), 79 mm (skrzydło) z przegrodą termiczną wykonaną z poliamidu wzmocnionego włóknem szklanym.


Okucia MACO MULTI MATIC KS. W standardowym pakiecie dwa zaczepy antywyważeniowe. Okno wyposażone są blokadę błędnego położenia klamki i podnośnik skrzydła. Mikrowentylacja w rozwórce.