Drzwi DRE w Gdańsku – szeroki wybór oferty producenta z dystrybutorem ADWIL


19 stycznia 2021


Doradzamy w wyborze i realizujemy montaż drzwi DRE w Gdańsku i ościennych miejscowościach na Pomorzu. Wybieramy wraz z klientami najkorzystniejsze rozwiązania pod poszczególny rodzaj inwestycji. Drzwi wewnętrzne do sypialni, biura czy łazienki wymagają specjalistycznego zestawu komponentów. W ADWIL oferujemy konkurencyjne ceny, krótkie terminy realizacji i serwis drzwi DRE oraz drzwi Porta dla Gdańska i okolic.

Drzwi DRE – Gdańsk

Drzwi DRE Gdańsk to szeroki wybór modeli pod konkretne zastosowania oraz wyjątkowy design. Jeśli szukasz drzwi innych niż wszystkie, to rozwiązanie dla Ciebie. Firma DRE od ponad trzydziestu lat jest liderem w produkcji nowoczesnych i funkcjonalnych drzwi zewnętrznych i wewnętrznych na rynek polski i europejski. Za koncepcje i produkcję odpowiada ekipa fachowców, będących na bieżąco z trendami wnętrzniarskimi, a także korzystających z najwyżej jakości materiałów, które spełniają normę ISO 9001:2015. Drzwi wewnętrzne to wizytówka domu lub biura, którą możesz stworzyć sam, dzięki funkcjonalności własnej konfiguracji, dostępnej na stronie producenta. Autorski model komponujemy, wybierając elementy spośród kilkudziesięciu kolekcji. Do każdego typu dostosowujemy indywidualny rodzaj wykończenia (szklenie, mat, DRE-3D, malowanie) oraz decydujemy o pakiecie właściwościach użytkowych (izolacja akustyczna, niestandardowy wymiar, dekor 3D, folia CPL). W ADWIL weryfikujemy z klientem wstępne konfiguracje, realizujemy zamówienie i dokonujemy montażu drzwi DRE w Gdańsku i innych miejscowościach regionu pomorskiego.

Drzwi DRE Gdańsk – technologie i możliwości bez granic

Wyróżnikiem marki DRE jest inwestycja w nowoczesne technologie produkcji drzwi, co przekłada się na różnorodność i wielość dostępnych kolekcji. Aspekt funkcjonalności zawsze łączony jest z wyczuciem designerskim, co wytycza nowe ścieżki dla stolarki otworowej. Jedną z nich jest opatentowana technika nadruku cyfrowego dowolnego motywu na drzwi pod nazwą DRE Print. To rozwiązanie dla osób szukających wyjątkowych, niespotkanych wzorów poza szablonem, które są jednocześnie trwałe i funkcjonalne. Utwardzenie nadruku metodą UV i zabezpieczenie lakierem zapewnia wytrzymałość modeli. Drzwi DRE Gdańsk to także dbałość o technikę wykończenia, co przekłada się na wieloletnie komfortowe użytkowanie przy dużej eksploatacji drzwi. Technologia Laser Edge, czyli użycie lasera do uzyskania efektu bezspoinowych połączeń materiałów powłok na krawędziach skrzydeł oraz DRE Direct, umożliwiająca pokrycie drzwi grubszymi i trwalszymi warstwami oklein CPL i HPL, to przykłady stałego rozwoju marki. Walory te doceniają klienci ADWIL, składający zamówienia na drzwi DRE w Gdańsku, Tczewie i okolicach.

Drzwi DRE w Gdańsku od ADWIL – co oferujemy?

Jesteśmy rodzinną lokalną firmą, która od ponad dwudziestu lat realizuje projekty z zakresu stolarki otworowej. Profesjonalny zespół ekspertów nie tylko doradzi, ale i kompleksowo podejdzie do każdego rodzaju zamówienia. Oferujemy atrakcyjne rabaty na wewnętrzne drzwi DRE w Gdańsku, dla klientów, którzy zdecydują się na zakup pakietu stolarki otworowej w naszej firmie. Dostarczamy także bramy garażowe, drzwi zewnętrzne i okna wyłącznie od renomowanych producentów. To produkty najwyżej jakości, potwierdzonej certyfikatami i atestami. Funkcjonalne i atrakcyjne wizualnie, stanowią podstawę wyposażenia dla licznych inwestycji.
Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółowym katalogiem z nowościami i standardową ofertą drzwi DRE Gdańsk na naszej stronie internetowej www.adwil.pl. Zapraszamy do współpracy i kontaktu z naszymi przedstawicielami, którzy doradzą, jak dobrać optymalne drzwi wewnętrzne do danego rodzaju pomieszczeń. Skontaktuj się z nami: tel. 58 562 20 25, email: biuro@adwil.pl.