Okno Aluminiowe MB-70HI

Dla przemysłu / Okna / Aluminiowe

Aluprof MB-70HI

Innowacyjny system aluminiowy, który daje możliwość wykonywania wymagających izolacji termicznych i akustycznych elementów architektonicznej zabudowy zewnętrznej.Okna systemu MB-70HI mają swoje zastosowanie zarówno w zabudowie indywidualnej, jak i w fasadach aluminiowych.

Podwyższona izolacyjność termiczna systemu MB-70HI dzięki z użyciu specjalnych wkładów izolacyjnych.

Bardzo dobra wartość współczynnika przenikania ciepła U, dzięki użyciu przekładek termicznych.

Duży wybór kolorów w palecie standardowej daje możliwość zaspokojenia potrzeb najbardziej wymagających klientów.

Kształt profili daje możliwość uzyskania smukłej i wytrzymałej konstrukcji okien.

Szczelność zapewniają specjalne uszczelki z dwukomponentowego kauczuku syntetycznego EPDM: litego i komórkowego, który daje gwarancję odporności na starzenie się podczas wieloletniej eksploatacji oraz bardzo dobrą izolację termiczną.

Szeroki zakres grubości wypełnień daje możliwość stosowania wszystkich typowych i nietypowych szyb.

 

Kolory RAL

Ponad 200 kolorów do Twojej dyspozycji!

Cechy:


W ofercie dostępne pakiety szybowe do 50mm. Standardowy pakiet szybowy zawiera szyby jednokomorowE o współczynniku przenikania ciepła Ug= 1,0 W/(m2K) wg PN-EN674. Istnieje możliwość zastosowania pakietu 3-szybowego o współczynniku U= 0,5 W/(m2K) lub 4-szybowego z kryptonem o U=0,3 W/(m2K). Istnieje możliwość zastosowania szyb o podwyższonej izolacyjności akustycznej, hartowanych, bezpiecznych, antywłamaniowych, ornamentów, przeciwsłonecznych,


Budowa profili systemu jest trójkomorowa o głębokości konstrukcyjnej kształtowników okna wynoszącej: 70 mm (ościeżnica), 79 mm (skrzydło) z przegrodą termiczną wykonaną z poliamidu wzmocnionego włóknem szklanym i zastosowaniu specjalnych wkładów izolujących wewnątrz kształtowników oraz przestrzeni podszybowej w systemach MB-70HI.


Maco Multi Matic KS; w standardowym pakiecie posiada dwa zaczepy antywyważeniowe; okno wyposażone w blokadę błędnego położenia klamki i podnośnik skrzydła*; mikrowentylacja w rozwórce**;

*Wszystko w zależności od wysokości okna
**dla okien uchylno-rozwiernych.