Okno Aluminiowe MB-86SI

Dla przemysłu / Okna / Aluminiowe

Aluprof MB-86SI

Energooszczędny system aluminiowy z podwyższoną izolacyjnością termiczną idealnie nadający się do użycia w zewnętrznych elementach architektonicznej zabudowy.Okna systemu MB-86 SI  mają swoje zastosowanie zarówno w zabudowie indywidualnej, jak i w fasadach aluminiowych.

Podwyższona izolacyjność termiczna systemu MB-86 SI dzięki użyciu dodatkowej komory w przekładce termicznej.

Bardzo dobra wartość współczynnika przenikania ciepła U, dzięki użyciu przekładek termicznych.

Duży wybór kolorów w palecie standardowej daje możliwość zaspokojenia potrzeb najbardziej wymagających klientów.
Kształt profili daje możliwość uzyskania smukłej i wytrzymałej konstrukcji okien.

Szczelność zapewniają specjalne uszczelki z dwukomponentowego kauczuku syntetycznego EPDM: litego i komórkowego, który daje gwarancję odporności na starzenie się podczas wieloletniej eksploatacji oraz bardzo dobrą izolację termiczną.

Szeroki zakres grubości wypełnień daje możliwość stosowania wszystkich typowych i nietypowych szyb.

 

Kolory RAL

Ponad 200 kolorów do Twojej dyspozycji!

Cechy:


W ofercie dostępne pakiety szybowe do 65mm.Standardowy pakiet szybowy zawiera szyby jednokomorowe o współczynniku przenikania ciepła Ug= 1,0 W/(m2K) wg PN-EN674. Istniej możliwość zastosowania pakietu 3-szybowego o współczynniku U= 0,5 W/(m2K) lub 4-szybowego z kryptonem o Ug=0,3 W/(m2K). Istnieje możliwość zastosowania szyb o podwyższonej izolacyjności akustycznej, hartowanych, bezpiecznych, antywłamaniowych, ornamentów, przeciwsłonecznych.


Budowa profili systemu jest trójkomorowa o głębokości konstrukcyjnej kształtowników okna wynoszącej: 77 mm (ościeżnica), 86 mm (skrzydło) z przegrodą termiczną wykonaną z poliamidu wzmocnionego włóknem szklanym i zastosowaniu dodatkowej komory w przekładce termicznej.


Maco Multi Matic KS; w standardowym pakiecie posiadają dwa zaczepy antywyważeniowe; okno wyposażone w blokadę błędnego położenia klamki i podnośnik skrzydła*; mikrowentylacja w rozwórce**;

*W zależności od wysokości okna
**dla okien uchylno-rozwiernych