Bramy segmentowe

Dla przemysłu / Bramy

Bramy segmentowe Wiśniowski

Gwarancja najwyższej jakości oraz niezawodnego działania

– skrzydło bramy zostało wykonane z paneli stalowych 40 mm lub 60 mm wypełnionych bezfreonową pianką poliuretanową
– konstrukcja zbudowana z elementów stalowych ocynkowanych
– skrzydło bramy porusza się wzdłuż prowadnic pionowych i poziomych podsufitowych
– brama jest uszczelniona na całym obwodzie
– w dolnym panelu została zamontowana uszczelka przylegająca do podłoża
– uszczelnienie pomiędzy górnym panelem, a nadprożem gwarantuje uszczelka montowana do górnego panelu lub mocowana do nadproża
– panele posiadają zabezpieczenie kształtowe, które gwarantują ochronę przed przytrzaśnięciem palców oraz uszczelki w miejscu styku dwóch paneli
– bramy segmentowe dostępne w opcji ręcznej i automatycznejSolidna i trwała konstrukcja

Elementy konstrukcyjne bramy zostały wykonywane ze stali ocynkowanej (prowadnice, elementy łączące),a także z blachy stalowej ocynkowanej i powlekanej farbami poliestrowymi (panele). Skrzydło zbudowane z segmentów o grubości 40 lub 60 mm.

Gwarancję długotrwałego użytkowania daje wysokiej jakości panel, który dostępny jest w kilku wersjach: segment stalowy pełny (z pianką poliuretanową), segment aluminiowy przeszklony z szprosami, segment aluminiowy przeszklony VISUAL (bez szprosów).

W segmentach stalowych użyto specjalnego systemu wielowarstwowego zaginania blachy, który gwarantuje bardzo stabilne mocowanie zawiasów.

Wzory:

Przemysłowe bramy segmentowe Hörmann

Zajmują mało miejsca, a dzięki różnym typom prowadzenia można je dopasować do obiektów przemysłowych każdego rodzaju. Umożliwiają bezpieczne planowanie zarówno w przypadku nowych, jak i remontowanych obiektów.

Firma Hörmann posiada w swojej ofercie rozwiązania dopasowane do każdego zastosowania: zaczynając od bram z wbudowanymi drzwiami przejściowymi bez wystającego progu, które dają możliwość wygodnego przechodzenia, po całkowicie przeszklone bramy z odpornym na zarysowania przeszkleniem Duratec.

 

 

Przemysłowe bramy segmentowe otwierają się pionowo, dzięki czemu pozostawiają wolne miejsce przed i za bramą. Segmenty bramy mogą być odstawiane płasko pod stropem, pionowo nad otworem lub równolegle do skośnego dachu.

 

Bramy segmentowe serii 50 to szeroka oferta, która obejmuje zarówno bramy ze stali lub aluminium, a także w kombinacji stali i aluminium. Produkt ten zachęca do kupna, ponieważ posiada najnowocześniejsze wzornictwo i wysoki poziom bezpieczeństwa potwierdzonego certyfikatem.

 

 

W bramach segmentowych Compact wybrane segmenty bramy układają się pionowo tuż za nadprożem, dzięki czemu zajmują mało miejsca w głębi pomieszczenia. Niewielka głębokość montażowa jest bardzo istotna w rozwiązaniach architektonicznych do hal oświetlonych światłem dziennym przez przeszklone fasady i kopuły.

 

 

 

 

 

 

 

Dlaczego warto zainwestować w dobrą bramę segmentową firmy Hörmann?

Pełna harmonia

Równe odstępy między przetłoczeniami i niewidoczne łączenia segmentów w bramach z przetłoczeniami

 

Optymalna i długotrwała ochrona

Stopa ościeżnicy, wykonana z tworzywa sztucznego oraz wysoka na 4 cm, jest odporna na uszkodzenia, zakrywa ościeżnicę w miejscu narażonym na powstawanie rdzy i trwale zabezpiecza bramę przed ewentualną korozją.

 

Praktyczne rozwiązania

Wbudowane drzwi przejściowe bez wystającego progu zwiększają komfort użytkowania. Zapewniają m.in. możliwość wyprowadzania rowerów i narzędzi ogrodniczych z garażu bez konieczności otwierania całej bramy.