Bramy skrzydłowe i furtki

Dla przemysłu / Ogrodzenia

System Bastion

Bramy skrzydłowe i furtki-nowa perspektywa na tradycyjne rozwiązania

Brama dwuskrzydłowa z wypełnieniem kształtownikiem zamkniętym 25 x 25 mm, spawanym do konstrukcji oraz furtka z wypełnieniem kształtownikiem zamkniętym 25 x 25 mm, spawanym do konstrukcji.

 

Brama dwuskrzydłowa z wypełnienie panelem kratowym VEGA B, przykręconym do konstrukcji oraz furtka z wypełnieniem panelem kratowym VEGA B, przykręconym do konstrukcji.

 

 

Brama dwuskrzydlowa z wypełnieniem panelem kratowym VEGA 2D Super, przykręconym do konstrukcji oraz furtka z wypełnieniem panelem kratowym Vega 2D Super, przykręconym do konstrukcji.

 

 

System Gardia

Systemowe rozwiązanie dla domu i przemysłu.

Skrzydło bramy lub furtki wypełnione jest panelem kratowym Vega 2D o średnicy drutu 6/5/6 lub panelem kratowym Vega 2D Super 8/6/8.Panel kratowy wspawany do konstrukcji.

Stwórz kompleksowy system ogrodzeń

Ogrodzenia WIŚNIOWSKI to ogrodzenia systemowe. W naszej ofercie dla domu i dla przemysłu znajdą państwo zarówno nowoczesne ogrodzenia stalowe, profilowe oraz panelowe. Nasze ogrodzenia i to solidność, jakość i wytrzymałość nie pozbawiona elegancji i stylu. Kompleksowa oferta WIŚNIOWSKI to duże udogodnienie w zamknięciu danego obiektu i wyraz dbałości o jego bezpieczeństwo i wygląd. Ogrodzenia WIŚNIOWSKI doskonale sprawdzają się zarówno na prywatnych posesjach, jak i na terenach przemysłowych. Skorzystaj z pełnej oferty i stwórz swoje własne ogrodzenie.

Wzory i wypełnienia:


OGRODZENIE SYSTEMOWE z bramą dwuskrzydłową i furtką GARDIA- wypełnienie panelem kratowym Vega 2D Super

OGRODZENIE SYSTEMOWE z bramą dwuskrzydłową i furtką GARDIA- wypełnienie panelem kratowym Vega 2D

System Modest

Brama i furtka MODEST to systemowe rozwiązanie przeznaczone dla domu i przemysłu. W zestawie z bramą lub furtką znajdują się słupy nośne oraz komplet zawiasowo-zamkowy. Zabezpieczone antykorozyjnie poprzez ocynkowanie ogniowe lub poprzez system Duplex: ocynkowanie ogniowe + powleczenie poliestrowe.

Bramy i furtki MODEST
idealnie sprawdzają się we wszelkiego rodzaju obszarach działalności prywatnej, publicznej lub przemysłowej. Bramy montowane są wokół posesji, w ogrodach, parkach, szkołach, przedszkolach, marketach itp.

Konstrukcja bramy i furtki zaprojektowana z profili o przekroju 40×40 mm. W skrzydle wykorzystano komplet zawiasowo-zamkowy. W bramie dwuskrzydłowej dodatkowo rygiel wraz z ogranicznikiem. Skrzydło bram i furtek wypełnione panelem ogrodzeniowym Vega B. Panele zgrzane z drutu o średnicy 5 mm. Panel przyspawany do konstrukcji w widoku od zewnątrz. Słupy bram i furtek stanowią integralną część wyrobu.Słupy zostały dostosowane do wymagań wytrzymałościowych całej konstrukcji. Słupy wyposażone w plastikowe daszki. Do produkcji słupów zastosowano profile o przekrojach: 80×80 mm.

Stwórz kompleksowy system ogrodzeń

Ogrodzenia WIŚNIOWSKI to rozwiązanie systemowe, gwarantujące kompleksowe zabezpieczenie terenu. W ofercie skierowanej do budownictwa indywidualnego oraz do przemysłu znajdują się zarówno nowoczesne ogrodzenia stalowe, profilowe jak również panelowe. Charakteryzuje je solidność, jakość i wytrzymałość nie pozbawiona elegancji i stylu. Kompleksowa oferta WIŚNIOWSKI to duże ułatwienie w zamknięciu danego obiektu i wyraz dbałości o jego bezpieczeństwo i wygląd. Skorzystaj z pełnej oferty i stwórz swoje własne ogrodzenie.

 

Ogrodzenie systemowe z bramą dwuskrzydłową i furtką MODEST – wypełnienie panelem kratowym Vega B

Ogrodzenie systemowe z bramą dwuskrzydłową i furtką MODEST – wypełnienie panelem kratowym Vega B. Do bramy i furtki MODEST można również zastosować panel kratowy Vega B Light