Automatyka do bram garażowych

Dla domu / Bramy

Komfort i bezpieczeństwo obsługi

Napęd do bram garażowych firmy Hörmann zapewni Państwu całkowity komfort użytkowania.

Dzięki niemu nie muszą już Państwo wychodzić z samochodu w środku nocy lub w czasie złych warunków atmosferycznych. Jego zaawansowana technologia umożliwia szybkie, wygodne I bezpieczne otwieranie bramy garażowej za pomocą pilota.Oferta napędów do bram garażowych jest niezwykle bogata, ponieważ składa się z produktów najnowszej technologii. Mamy tu na myśli wygodny i szybki w obsłudze SupraMatic, korzystny cenowo ProMatic oraz ProMatic Akku, który świetnie sprawdzi się w garażach bez przyłącza energetycznego.

Nowoczesny system sterowania radiowego BiSecur firmy Hörmann jest dostępny standardowo do wszystkich napędów bram garażowych. Innowacyjny system BiSecur posiada funkcję odczytu statusu położenia bramy, przez co przekonuje swoją funkcjonalnością. Bezpieczeństwo, komfort użytkowania i wielokrotnie nagradzany , niebanalny design to tylko niektóre zalety tego rozwiązania.

 

Niezwykle szybki napęd SupraMatic

Wpadną Państwo w zachwyt, kiedy odkryją Państwo wszystkie możliwości, jakie oferuje napęd SupraMatic firmy Hörmann – szybkie otwieranie się garażu, które umożliwia wjazd do niego od razu z ulicy oraz oświetlenie napędu sterowane oddzielnie za pomocą pilota to tylko niektóre z tych atutów. Dostępny opcjonalnie czujnik klimatyczny z funkcją otwarcia bramy na dodatkowej wysokości monitoruje wilgotność powietrza w garażu, a także zapewnia jego optymalne wietrzenie. Obudowa wykonana ze szczotkowanego aluminium dodaje napędowi SupraMatic niezwykłej klasy i elegancji.

Ten typ napędu można zobaczyć na żywo na ekspozycji w naszym salonie w Tczewie przy ul. Jagiellońskiej 55C.

 

Korzystny cenowo i niezawodny napęd ProMatic

Napędy do bram garażowych ProMatic zostały wykonane z użyciem najnowszych rozwiązań technologicznych firmy Hörmann, co sprawia, że są niezawodne, ale równocześnie dostępne w korzystnej cenie. Nawet nie posiadając garażu z przyłączem energetycznym mogą Państwo cieszyć się komfortem i możliwościami, które daje napęd ProMatic Akku. Łatwość przenoszenia i szybkość ładowania sprawia, że razem z dostępnym opcjonalnie modułem solarnym stanowią one wyjątkowo praktyczne rozwiązanie.

Ten typ napędu można zobaczyć na żywo na ekspozycji w naszym salonie w Tczewie przy ul. Jagiellońskiej 55C.

 

Nowej generacji napęd METRO firmy Wiśniowski

METRO to napęd nowej generacji. Harmonijne połączenie piękna, mocy i niezawodności,stworzone  w zgodzie z osiągnięciami najnowocześniejszych technologii. Zaprojektowany dzięki współpracy marek WIŚNIOWSKI oraz Somfy – światowego lidera w zakresie produkcji automatyki i rozwiązań inteligentnego sterowania urządzeniami domowymi. METRO ma wyjątkowe parametry techniczne zamknięte w obudowie zaprojektowanej według standardów stylistycznych marki WIŚNIOWSKI.

 Ten typ napędu można zobaczyć na żywo na ekspozycji w naszym salonie w Tczewie przy ul. Jagiellońskiej 55C

 

 

Napęd INTRO firmy Wiśniowski

INTRO proponuje w pełni niezawodną pracę z funkcjami charakterystycznymi dla tego typu napędów, czyli sterowanie nadajnikami z możliwością podłączenia fotokomórek, dodatkowej lampy sygnalizacyjnej i przycisku ręcznego sterowania. Dostępny będzie w dwóch wersjach: INTRO 600 i INTRO 1000. Charakteryzuje się w tym segmencie napędów, designerską obudową.

Ten typ napędu można zobaczyć na żywo na ekspozycji w naszym salonie w Tczewie przy ul. Jagiellońskiej 55C.

 

 

 

Napęd INTRO, współpracuje z dedykowanym nadajnikiem o nazwie handlowej U-MOVE. Jest to pilot czterokanałowy dostępny w kolorze białym, czarnym i opcjonalnie czerwonym.

 

Napęd MIDO

Przeznaczeniem napędów MIDO 600 i MIDO 1000 jest automatyczne otwieranie bram garażowych segmentowych i uchylnych przy zachowaniu ograniczeń wymiarowych. Dla napędu MIDO 600 max. powierzchnia bramy 9,45 m2 i max. wysokość 2250 mm przy szynie o długości 3000 mm. Dla napędu MIDO 1000 max. powierzchnia bramy 11,5 m2i max. wysokość 3000 mm przy szynie o długości 4000 mm. Wymagane nadproże 160 mm.

– napęd współpracuje z bramami segmentowymi  i uchylnymi- Jest napędem łańcuchowym zasilany napięciem ~230 [V]
– napęd trwale zamontowany na końcu jednoczęściowej szyny jezdnej.
– funkcja łagodnego startu i zatrzymania podwyższa żywotność bramy
– automatyczny dobór parametrów pracy gwarantuje bezpieczeństwo całego układu
– w zestawie wszystkimi elementami montażowymi
– oświetlenie diodami LE