Automatyka do bram wjazdowych

Dla domu / Bramy

Zachwycający komfort i bezpieczeństwo

Napędy do bram wjazdowych Hörmann to urządzenie zdalnie sterowane, bezpieczne, niezawodne, wytrzymałe. Certyfikowane rozwiązania technologiczne, które w znacznym stopniu podnoszą komfort użytkowania bramy. Dzięki wykorzystaniu funkcji łagodnego startu i zatrzymania brama wjazdowa porusza się delikatnie i płynnie, co zwiększa żywotność zarówno napędu jak i jej samej.

RotaMatic – napędy do bram skrzydłowych

Elegancja i innowacyjność to idealne określenia dla napędu do bram skrzydłowych RotaMatic firmy Hörmann. Co więcej, RotaMatic to nie tylko doskonałe uzupełnienie pięknej bramy, ale przede wszystkim rozwiązanie zapewniające niezawodność i bezpieczeństwo użytkowania. Dzięki napędowi RotaMatic Akku, który posiada własny akumulator, nawet w szczególnej sytuacji, gdy nie mają Państwo dostępu do źródła prądu, nie trzeba rezygnować z komfortu

 

VersaMatic – napędy do bram skrzydłowych

VersaMatic jest uniwersalnym napędem do bram skrzydłowych, który znajdzie zastosowanie, nawet w bardzo nietypowych sytuacjach montażowych. Bez znaczenia jest fakt, że słupy Państwa bramy są osadzone bardzo głęboko, ponieważ dzięki zmiennej pozycji montażu napęd VersaMatic sprawdzi się w każdej sytuacji. Posiada wbudowany system sterowania, dzięki któremu oszczędzają Państwo czas i miejsce wokół bramy.

VersaMatic to napęd stwarzający ogromne perspektywy. Użyta technologia pozwala na zastosowanie szeregu indywidualnych ustawień napędu, np. ustawienia jego prędkości, dzięki czemu niezależnie od rozmiaru bramy mogą Państwo uzyskać równomierny bieg. Kolejnym atutem uniwersalności napędu VersaMatic są możliwości związane z zasilaniem. Dzięki zastosowaniu akumulatorów solarnych w VersaMatic Akku, nawet brak źródła prądu przy bramie nie stanowi problemu.

LineaMatic – napędy do bram przesuwnych

Trawłość i niezawodność użytkowania to atutym, którymi wyróżnia się napęd do bram przesuwnych LineaMatic. Obudowa została wykonana z odlewu cynkowego i tworzywa sztucznego, które wzmocniono włóknem szklanym. Może być ona regulowania w pionie, co znacznie ułatwi instalację napędu, a niezawodny układ elektroniczny w dużym stopniu podnosi komfort jej użytkowania

 

 

STA 400 – napędy do bram przesuwnych

Napęd do bram przesuwnych STA 400 ma swoje zastosowanie bramach o znacznych rozmiarach i dużej wadze. Maksymalna szerokość skrzydła bramy przesuwnej to aż 17 metrów, przy wadze maksymalnej 2500kg. Mimo pracy pod dużym obciążeniem napęd STA 400 gwarantuje bezproblemowe uruchamianie bramy oraz jej delikatne zatrzymanie

 

 

 

 

Napędy z dwukierunkowym systemem sterowania radiowego BiSecur używa nowoczesną technologię do komfortowej i bezpiecznej obsługi bram garażowych i wjazdowych, drzwi, oświetlenia i wielu innych produktów.

Wszystkie napędy, odbiorniki i elementy obsługi BiSecur są ze sobą w 100 % kompatybilne. Za pomocą nadajnika albo radiowego sterownika kodowanego można wygodnie otwierać nie tylko bramę garażową, ale także wyposażoną w napęd Hörmann bramę wjazdową, napędy, drzwi i inne urządzenia z odbiornikami BiSecur firmy Hörmann.

Komfortowy odczyt położenia bramy. Nigdy więcej nie będą Państwo musieli sprawdzać, czy brama została zamknięta. Wystarczy naciśnięcie przycisku, by po kolorze diody LED na nadajniku HS 5 BS rozpoznać położenie bramy.

Napędy do bram wjazdowych firmy Hörmann muszą zmierzyć się ze znacznym obciążeniom mechanicznym, a zatem ich wykonanie musi być odpowiednio solidne i wysokiej jakości. Materiały, z których wykonuje się napędy, posiada wiele atutów jednym z nich jest odpornością na działanie warunków atmosferycznych , dzięki czemu napęd pracuje bezawaryjnie przez długi czas.