Drzwi Drewniane CAL

Dla domu / Drzwi / Zewnętrzne

Idealne wykończenie

Jeśli szukają Państwo drzwi o tradycyjnym wyglądzie, ale jednocześnie nowoczesnej w konstrukcji i doskonałej technologii, które będą ponadczasową ozdobą domu budowanego z miłością na całe życie, to trafili Państwo doskonale. To drzwi, które są idealnym wykończeniem domu, a zarazem witają gości konwencjonalnym pięknem, a mieszkańcom zapewniają komfort : ciepło i ciszę.

Kolekcja Arbo

Kolekcja Alutherm

Kolekcja daje możliwość korzystania ze wszystkich cech drewna zaczynając od odpowiednich materiałów izolacyjnych aż po naturalne piękno, zapewniając wygodę dbania o powłokę zewnętrzną drzwi.

Kolekcja Filmowa

Kolekcja efektywna i różnorodna idealna dla osób ceniących najnowsze, minimalistyczne trendy. Nowoczesne wzornictwo opierające się na szkle w różnych odmianach. Zniewalający chłód gładkiej tafli ocieplony naturalnym rysunkiem drewna. Drzwi z KOLEKCJI FILMOWEJ są piękne i unikalne jak gwiazdy srebrnego ekranu. Odegrają ważną rolę w każdym projekcie, a Twój dom zyska niepowtarzalny blask.

Kolekcja Luksusowa

Drzwi z KOLEKCJI LUKSUSOWEJ zostały wykonane z szlachetnego, specjalnie selekcjonowanego dębu. Dostosowane do domów pasywnych. Drzwi perfekcyjnie wykończone i wyposażone. To produkt dla koneserów, którzy potrafią docenić naturalne piękno i indywidualne podejście do każdego elementu domu. Drzwi z Kolekcji Luksusowej ozdobią Twój dom nieprzemijalnym pięknem i elegancją godną arystokracji

Kolekcja Kamienna

Idealne połączenie tak od siebie różnych organicznych surowców – kamienia i drewna, zamknięte w wyjątkową funkcjonalność formy. Drzwi stwarzają możliwości na uzyskanie nie tylko unikalnej aranżacji, ale też zwiększonej odporności na warunki atmosferyczne. Dodatkowo – to kolekcja zaprojektowana dla miłośników czworonogów, ponieważ wstawki kamienne odporne są na zadrapania. Drzwi z Kolekcji Kamiennej to odpowiedź CAL na popularny trend powrotu do natury przy zachowaniu ultranowoczesnego wyglądu.

Kolekcja Idylla

Kolekcja Rycerska

„Drzwi okute w stal” jak rycerz w zbroję to emanacja nowoczesnego wzornictwa. Połączenie zimnej materii metalu i ciepłego drewna, idealnie pasuje do każdego nowoczesnego domu. Elementy ozdobne z wysokogatunkowej stali nierdzewnej skompletowane z właściwym okuciem, doskonale wpisują się we współczesne trendy w budownictwie.

Ten typ drzwi można zobaczyć na żywo w naszym salonie w Tczewie przy ul. Jagiellońskiej 55C w Tczewie.

Kolekcja Arktyczna

Kolekcja przeznaczona dla domów energooszczędnych i pasywnych. Izolacyjność termiczna 0,58 W/m²K i 4 klasa szczelności powietrznej to bariera nieosiągalna dla wielu producentów drzwi drewnianych i nie do wyobrażenia w drzwiach stalowych. Antywłamaniowa klasa RC2 zagwarantują bezpieczeństwo domowników. Drzwi z Kolekcji Arktycznej zapewnią komfort i ciepła atmosfera w Twoim domu!

Kolekcja Klasyczna

Wzory nienachalne i ponadczasowo piękne. Jeśli szukają Państwo drzwi o tradycyjnym wyglądzie, ale jednocześnie nowoczesnej w konstrukcji i doskonałej technologii, które będą ponadczasową ozdobą domu budowanego z miłością na całe życie, to trafili Państwo doskonale. To drzwi, które są idealnym wykończeniem domu, a zarazem witają gości konwencjonalnym pięknem, a mieszkańcom zapewniają komfort: ciepło i ciszę.

Kolekcja Lekka Jazda

Drzwi zaprojektowane na bazie popularnej i sprawdzonej kolekcji Rycerskiej. Jednak nie każdy chce ze swojego domu robić twierdzę. W Kolekcji Lekka Jazda zadbaliśmy o ciepło i elegancję. Aby dom był bardziej przyjazny prezentowana oferta nie posiada cech rycerskich takich, jak okucia z blachy, antywłamaniowe zamki i szyby.
Z naszego bloga:
Dane kontaktowe
Tczew, Jagiellońska 55C
tel. 58 562 20 25
biuro@adwil.pl
Godziny pracy
Pon. - Pt. 10:00 - 17:00
Sobota 10:00 - 13:00
Niedziela nieczynne