Drzwi Drewniane CAL

Dla domu / Drzwi / Zewnętrzne

Idealne wykończenie

Jeśli szukają Państwo drzwi o tradycyjnym wyglądzie, ale jednocześnie nowoczesnej w konstrukcji i doskonałej technologii, które będą ponadczasową ozdobą domu budowanego z miłością na całe życie, to trafili Państwo doskonale. To drzwi, które są idealnym wykończeniem domu, a zarazem witają gości konwencjonalnym pięknem, a mieszkańcom zapewniają komfort : ciepło i ciszę.

Kolekcja Vintage

Kolekcja Kolora

Kolekcja Arbo

Kolekcja Alutherm

Kolekcja daje możliwość korzystania ze wszystkich cech drewna zaczynając od odpowiednich materiałów izolacyjnych aż po naturalne piękno, zapewniając wygodę dbania o powłokę zewnętrzną drzwi.

Kolekcja Filmowa

Kolekcja efektywna i różnorodna idealna dla osób ceniących najnowsze, minimalistyczne trendy. Nowoczesne wzornictwo opierające się na szkle w różnych odmianach. Zniewalający chłód gładkiej tafli ocieplony naturalnym rysunkiem drewna. Drzwi z KOLEKCJI FILMOWEJ są piękne i unikalne jak gwiazdy srebrnego ekranu. Odegrają ważną rolę w każdym projekcie, a Twój dom zyska niepowtarzalny blask.

Kolekcja Idylla

Kolekcja Rycerska

„Drzwi okute w stal” jak rycerz w zbroję to emanacja nowoczesnego wzornictwa. Połączenie zimnej materii metalu i ciepłego drewna, idealnie pasuje do każdego nowoczesnego domu. Elementy ozdobne z wysokogatunkowej stali nierdzewnej skompletowane z właściwym okuciem, doskonale wpisują się we współczesne trendy w budownictwie.

Ten typ drzwi można zobaczyć na żywo w naszym salonie w Tczewie przy ul. Jagiellońskiej 55C w Tczewie.

Kolekcja Arktyczna

Kolekcja przeznaczona dla domów energooszczędnych i pasywnych. Izolacyjność termiczna 0,58 W/m²K i 4 klasa szczelności powietrznej to bariera nieosiągalna dla wielu producentów drzwi drewnianych i nie do wyobrażenia w drzwiach stalowych. Antywłamaniowa klasa RC2 zagwarantują bezpieczeństwo domowników. Drzwi z Kolekcji Arktycznej zapewnią komfort i ciepła atmosfera w Twoim domu!

Kolekcja Klasyczna

Wzory nienachalne i ponadczasowo piękne. Jeśli szukają Państwo drzwi o tradycyjnym wyglądzie, ale jednocześnie nowoczesnej w konstrukcji i doskonałej technologii, które będą ponadczasową ozdobą domu budowanego z miłością na całe życie, to trafili Państwo doskonale. To drzwi, które są idealnym wykończeniem domu, a zarazem witają gości konwencjonalnym pięknem, a mieszkańcom zapewniają komfort: ciepło i ciszę.