Okno Drutex Iglo Energy Classic

Dla domu / Okna / PCV

Idealne rozwiązanie dla wymagających

Nowe okno IGLO ENERGY Classic to autorski produkt DRUTEX S.A. stworzony, by zapewnić Klientom satysfakcję z użytkowania nowoczesnego produktu, który stał się wyrazem zaawansowanej koncepcji technologicznej i restrykcyjnych wymagań rynku.

Kliknij na wybrany kolor, aby zobaczyć podglądKolor
Light Black


Nowe okno IGLO ENERGY Classic to autorski produkt DRUTEX S.A. stworzony, by zapewnić Klientom satysfakcję z użytkowania nowoczesnego produktu, który stał się wyrazem zaawansowanej koncepcji technologicznej i restrykcyjnych wymagań rynku.

IGLO ENERGY Classic to produkt o najniższym współczynniku przenikania ciepła na rynku. To absolutnie najlepsza pozycja w zakresie energooszczędnych okien potwierdzająca doskonałe właściwości izolacyjne. Okno zawiera innowacyjny system uszczelnienia, dostępny wyłącznie w ofercie DRUTEX S.A., będący gwarancją najlepszych parametrów pod względem energooszczędności. Jest to jedyne rozwiązanie na świecie wykorzystujące uszczelkę centralną ze spienionego EPDM.

IGLO ENERGY Classic to inwestycja w bezkonkurencyjną jakość i najwyższy stopień energooszczędności. To okno, które zatrzymują ciepło w każdym domu, dla nich warunki atmosferyczne nie mają znaczenia.*dla okna o wymiarach 1230mm x 1480mm (szyba Ug = 0,3 W/(m2K) z ramką Swisspacer, wzmocnienie z włókna szklanego

Okno IGLO ENERGY w pakiecie standardowym wyposażone jest w szybę zespoloną dwukomorową.

W skład standardowego pakietu szybowego wchodzą również dwie szyby: termofloat (miękkopowłokowych) o grubości 4mm, ramek dystansowych stalowych o szerokości 18 mm, a także szyby float o grubości 4 mm, zaś przestrzeń pomiędzy szybami wypełniona jest, dla uzyskania niższego współczynnika przenikania ciepła, gazem – argonem. W ofercie posiadamy również pakiety jedno- , dwu- lub trzykomorowe o maksymalnej szerokości szklenia 48mm, Ug=0,5W/(m2K).

Dodatkowo istnieje możliwość stworzenia pakietów szybowych nowej generacji posiadających szkło z powłokami niskoemisyjnymi, których przenikalność termiczna znajduje się na poziomie Ug=0,3 W/(m2K).

W ofercie DRUTEX S.A. istnieje możliwość indywidualnego doboru odpowiedniego, pakietu szybowego wszystko zależności od potrzeb Klienta dotyczących jego preferencji w zakresie dźwiękoszczelności, nasłonecznienia czy ochrony antywłamaniowej. Producent w swojej ofercie daje możliwość zmiany pakietu szybowego na szyby typu np. float, antisol, reflektofloat, ornament, bezpieczna, antywłamaniowa.

Cechy:


Maksymalna grubość szklenia 48 mm.W standardzie pakiet szybowy 4/18/4/18/4 o współczynniku przenikania ciepła Ug = 0,5 W/(m2K). Istnieje opcja zastosowania pakietu czteroszybowego wypełnionego kryptonem o Ug = 0,3 W/(m2K), a także możliwość wykonania szyb o podwyższonej izolacyjności akustycznej, hartowanych, bezpiecznych, antywłamaniowych, ornamentów, przeciwsłonecznych.


7-komorowe profile ramy i skrzydła stworzone wyłącznie z materiału pierwotnego, w klasie A o głębokości zabudowy 82 mm.


MACO MULTI MATIC KS z dwoma zaczepami antywyważeniowymi w standardzie powłoka Silber-Look oraz liniowe zagłębienia na zasuwnicach.W zależności od potrzeb Klienta dostępne zawiasy ukryte we wrębie okuciowym; rozwiązania w klasie antywłamaniowej RC 2 oraz RC 2N, okno posiada blokadę błędnego położenia klamki i podnośnik skrzydła*, mikrowentylacja w rozwórce**. Nowoczesne okucia twin-fit pozwalają na podwójny uchył okna za pomocą jednego ruchu klamki.

*W zależności od wysokości okna
**dla okien uchylno-rozwiernych