Okno Drutex Iglo Energy

Dla domu / Okna / PCV

Idealne rozwiązanie dla wymagających

Nowoczesny design, innowacyjna technologia i wysoka energooszczędność, która daje możliwość obniżenia rachunków za ogrzewanie!Nowe okno IGLO ENERGY to autorski produkt DRUTEX S.A. stworzony, by zapewnić Klientom satysfakcję z użytkowania nowoczesnego produkty, który stał się wyrazem zaawansowanej koncepcji technologicznej i restrykcyjnych wymagań rynku.

IGLO ENERGY to produkt o najniższym współczynniku przenikania ciepła na rynku Uw = 0,6 W/(m2K)*. To absolutny unikat w obszarze energooszczędnych okien potwierdzający idealne właściwości izolacyjne. Okno ma innowacyjny system uszczelnienia, który dostępny jest tylko w ofercie DRUTEX S.A., będący gwarancją najlepszych parametrów pod względem energooszczędności. Jest to jedyne rozwiązanie na świecie, wykorzystujące uszczelkę centralną ze spienionego EPDM.

IGLO ENERGY to inwestycja w bezkonkurencyjnej jakość i najwyższy stopień energooszczędności. To okno, które zatrzymają ciepło w każdy domu, niezależnie od warunków atmosferycznych.*dla okna o wymiarach 1230mm x 1480mm (szyba Ug = 0,3 W/(m2K) z ramką Swisspacer, wzmocnienie z włókna szklanego

Okno IGLO ENERGY w pakiecie standardowym wyposażone jest w szybę zespoloną dwukomorową.

W skład standardowego pakietu szybowego wchodzą dwie szyby: termofloat (miękkopowłokowe) o grubości 4mm, ramki dystansowane stalowe o szerokości 18mm, a także z szyby float o grubości 4mm, zaś przestrzeń pomiędzy szybami wypełniona jest, dla uzyskania niższego współczynnika przenikania ciepła, gazem – argonem. W ofercie posiadamy również pakiety jedno-, dwu- lub trzykomorowe o maksymalnej szerokości szklenia 48mm, Ug = o,5 W/(m2K)

Dodatkowo istnieje możliwość wykorzystania pakietów szybowych nowej generacji wyposażonych w szkło z powłokami niskoemisyjnymi, których przenikalność termiczna znajduje się poziomie Ug=0,3 W/(m2K).

W ofercie DRUTEX została stworzona możliwość indywidualnego doboru odpowiedniego, pakietu szybowego wszystko w zależności od potrzeb klienta dotyczących jego potrzeb w zakresie dźwiękoszczelności, nasłonecznienia czy ochrony antywłamaniowej. Firma w swojej ofercie daje możliwość zmiany pakietu szybowego na szyby typu np. float, antisol, reflektofloat, ornament, bezpieczna, antywłamaniowa.

Cechy:


Maksymalna grubość szklenia wynosi 48 mm. W standardzie pakiet szybowy 4/18/4/18/4 o współczynniku przenikania ciepła Ug = 0,5 W/(m2K). Istnieje opcja zastosowania pakietu czteroszybowego wypełnionego kryptonem o Ug = 0,3 W/(m2K). Możliwość wykonania szyb o podwyższonej izolacyjności akustycznej, hartowanych, bezpiecznych, antywłamaniowych, ornamentowych, przeciwsłonecznych.


7-komorowe profile ramy i skrzydła stworzone wyłącznie z materiału pierwotnego, w klasie A, o głębokości zabudowy 82 mm.


MACO MULTI MATIC KS z dwoma zaczepami antywyważeniowymi w standardzie powłoka Silber-Look oraz liniowe zagłębienia na zasuwnicach. W zależności od potrzeb Klienta dostępne zawiasy ukryte we wrębie okuciowym; rozwiązania w klasie antywłamaniowej RC 2 oraz RC 2N, okno posiada w blokadę błędnego położenia klamki i podnośnik skrzydła*, mikrowentylacja w rozwórce**. Nowoczesne okucia twin-fit pozwalające na podwójny uchył okna za pomocą jednego ruch klamki.

* w zależności od wysokości okna
** dla okien uchylno-rozwiernych


Kolor
Light Black
Z naszego bloga:
Dane kontaktowe
Tczew, Jagiellońska 55C
tel. 58 562 20 25
biuro@adwil.pl
Godziny pracy
Pon. - Pt. 10:00 - 17:00
Sobota 10:00 - 13:00
Niedziela nieczynne