Okno Drutex Iglo Energy

Dla domu / Okna / PCV

Okno Drutex Iglo Energy to idealne rozwiązanie dla wymagających.

Nowoczesny design, innowacyjna technologia i wysoka energooszczędność, która daje możliwość obniżenia kosztów za ogrzewanie!

Kliknij na wybrany kolor, aby zobaczyć podglądKolor
Light Black


Nowe okno IGLO ENERGY to autorski produkt DRUTEX S.A. stworzony, by zapewnić Klientom satysfakcję z użytkowania nowoczesnego produkty, który stał się wyrazem zaawansowanej koncepcji technologicznej i restrykcyjnych wymagań rynku.

Okno Drutex Iglo Energy to produkt o najniższym współczynniku przenikania ciepła na rynku Uw = 0,6 W/(m2K)*. To absolutny unikat w obszarze energooszczędnych okien potwierdzający idealne właściwości izolacyjne. Okno ma innowacyjny system uszczelnienia, który dostępny jest tylko w ofercie DRUTEX S.A., będący gwarancją najlepszych parametrów pod względem energooszczędności. Jest to jedyne rozwiązanie na świecie, wykorzystujące uszczelkę centralną ze spienionego EPDM. Okno Drutex to doskonałe połączenie przystępnej ceny i znakomitych parametrów.

IGLO ENERGY to inwestycja w bezkonkurencyjnej jakość i najwyższy stopień energooszczędności. To okno, które zatrzymają ciepło w każdy domu, niezależnie od warunków atmosferycznych.*dla okna o wymiarach 1230mm x 1480mm (szyba Ug = 0,3 W/(m2K) z ramką Swisspacer, wzmocnienie z włókna szklanego. Im niższy współczynnik przenikania ciepła tym mniejsze są utraty ciepła, a tym samym bardziej możemy obniżyć koszty ogrzewania.

Okno Drutex Iglo Energy w pakiecie standardowym wyposażone jest w szybę zespoloną dwukomorową.

W skład standardowego pakietu szybowego wchodzą dwie szyby: termofloat (miękkopowłokowe) o grubości 4mm, ramki dystansowane stalowe o szerokości 18mm, a także z szyby float o grubości 4mm, zaś przestrzeń pomiędzy szybami wypełniona jest, dla uzyskania niższego współczynnika przenikania ciepła, gazem – argonem. W ofercie posiadamy również pakiety jedno-, dwu- lub trzykomorowe o maksymalnej szerokości szklenia 48mm, Ug = o,5 W/(m2K)

Dodatkowo istnieje możliwość wykorzystania pakietów szybowych nowej generacji wyposażonych w szkło z powłokami niskoemisyjnymi, których przenikalność termiczna znajduje się poziomie Ug=0,3 W/(m2K).

W ofercie DRUTEX została stworzona możliwość indywidualnego doboru odpowiedniego, pakietu szybowego wszystko w zależności od potrzeb klienta dotyczących jego potrzeb w zakresie dźwiękoszczelności, nasłonecznienia czy ochrony antywłamaniowej. Firma w swojej ofercie daje możliwość zmiany pakietu szybowego na szyby typu np. float, antisol, reflektofloat, ornament, bezpieczna, antywłamaniowa.

Okno Drutex – cena

Cena okien Drutex zależy od wybranych  parametrów i rozwiązań. Podczas wyceny brane są pod uwagę m.in. wymiary, budowa ramy i kolorystka okien. W przypadku okien antywłamaniowych będzie odpowiednio wyższa. Ze względu na dużą liczbę parametrów i rozwiązań wpływających na cenę powinna być ona ustalana indywidualnie.

Cechy:


Maksymalna grubość szklenia wynosi 48 mm. W standardzie pakiet szybowy 4/18/4/18/4 o współczynniku przenikania ciepła Ug = 0,5 W/(m2K). Istnieje opcja zastosowania pakietu czteroszybowego wypełnionego kryptonem o Ug = 0,3 W/(m2K). Możliwość wykonania szyb o podwyższonej izolacyjności akustycznej, hartowanych, bezpiecznych, antywłamaniowych, ornamentowych, przeciwsłonecznych.


7-komorowe profile ramy i skrzydła stworzone wyłącznie z materiału pierwotnego, w klasie A, o głębokości zabudowy 82 mm.


MACO MULTI MATIC KS z dwoma zaczepami antywyważeniowymi w standardzie powłoka Silber-Look oraz liniowe zagłębienia na zasuwnicach. W zależności od potrzeb Klienta dostępne zawiasy ukryte we wrębie okuciowym; rozwiązania w klasie antywłamaniowej RC 2 oraz RC 2N, okno posiada w blokadę błędnego położenia klamki i podnośnik skrzydła*, mikrowentylacja w rozwórce**. Nowoczesne okucia twin-fit pozwalające na podwójny uchył okna za pomocą jednego ruch klamki.

* w zależności od wysokości okna
** dla okien uchylno-rozwiernych