Okno Iglo HS

Dla domu / Okna / Systemy przesuwne HS

Energooszczędne IGLO HS

Iglo HS rekomendowany jest do domów energooszczędnych i prasowych, ze względu na możliwość zastosowania dużej powierzchni szklenia tarasów i balkonów.Autorzy postawili tu na nowoczesny desing, możliwość dużej personalizacji i wysoki stopień energooszczędności. Nowoczesny rys projektowy oraz szeroka paleta kolorystyczna, gwarantują dużą swobodę w zakresie personalizacji, przy jednoczesnym zachowaniu maksymalnego dopływu światła.

Kliknij na wybrany kolor, aby zobaczyć podglądKolor
Light Black


Zalety

Innowacyjny, autorski system prowadnic i welurowe uszczelnienie w systemie Iglo HS pozwala na uzyskanie ponadprzeciętnej lekkości oraz szczelności konstrukcji, nawet tych o dużych gabarytach.

Jednym z atutów systemu jest duży stopień bezpieczeństwa, nawet przy wadze skrzydła sięgającej 400 kg.

Niski próg aluminiowy daje możliwość ukrycia jego w posadzce.

Model charakteryzuje się dużą estetyką.

Funkcjonalność zapewnia napęd automatyczny i sterowanie pilotem.

Cechy:


W standardzie pakiet szybowy 4/18/4/18/4 o współczynniku przenikania ciepła Ug = 0,5 W/(m2K). Istnieje możliwość zastosowania pakietu czteroszybowego wypełnionego kryptonem o Ug = 0,3 W/(m2K). Maksymalna grubość szklenia do 48 mm. Istnieje opcja zastosowania szyb o podwyższonej izolacyjności akustycznej, hartowanych, bezpiecznych, antywłamaniowych, ornamentowych, przeciwsłonecznych.


7-komorowy autorski profil skrzydła, klasy A, stworzona wyłącznie z materiału pierwotnego, o głębokości skrzydła 82 mm i ramy 194 mm.


Okucia podnoszono–przesuwne G-U. W standardowym pakiecie trzy zaczepy ryglujące oraz zaczep mikrowentylacji. Możliwość wyprodukowania skrzydła o wadze do 400 kg.