Okno MB-77 HS

Dla domu / Okna / Systemy przesuwne HS

Praktyczne rozwiązanie

Mb-77 HS doskonale sprawdzające się zarówno w przypadku domów jednorodzinnych, jak i dużych projektów komercyjnych. Posiadają duże,wytrzymałe , aluminiowe drzwi podnoszono- przesuwne. Autorzy postawili tu na nowoczesny desing, modne konstrukcje, a także praktyczne rozwiązania.W oknach zostały zastosowane unikalne patenty i innowacyjna przegroda termiczna, co pozwala połączyć stabilność konstrukcji, maksymalny dopływ światła do pomieszczeń oraz wysokie parametry w zakresie energooszczędności.

Okna rekomendowane są do zastosowania w nawet najbardziej wymagających przestrzeniach, gdyż inteligentne rozwiązania sprawiają, że po otwarciu drzwi nie zabierają miejsca. Polecane są zwłaszcza w przypadku projektów balkonowych, tarasowych i ogrodowych, realizowanych także w apartamentach i hotelach.

Dla Państwa wygody została stworzona możliwość zamontowania napędu automatycznego, z opcją sterowania za pomocą pilota.

 

 

Kolory RAL

Ponad 200 kolorów do Twojej dyspozycji!

Cechy:


W ofercie dostępne pakiety szybowe do grubości 55 mm. W standardzie pakiet szybowy jednokomorowy o współczynniku przenikania ciepła Ug = 1,0 W/(m2K) wg PN-EN674 oraz Ug = 1,1 W/(m2K) wg PN-EN673. Istnieje możliwość zastosowania pakietu trzyszybowego o współczynniku Ug = 0,5 W/(m2K). Opcja zastosowania szyb o podwyższonej izolacyjności akustycznej, hartowanych, bezpiecznych, antywłamaniowych, ornamentowych, przeciwsłonecznych. W standardzie ramka stalowa ocynkowana, opcjonalnie ramka Swisspacer Ultimate przygotowana w różnych opcjach kolorystycznych.


Profil aluminiowy z przegrodą termiczną o głębokości zabudowy ościeżnicy 174 mm i skrzydła 77 mm, dostępny w wersji HI z zastosowaniem specjalnych wkładów izolujących wewnątrz kształtowników oraz w przestrzeni podszybowej.


Okucia podnoszono–przesuwne G-U. W standardowym pakiecie trzy zaczepy ryglujące oraz zaczep mikrowentylacji. Możliwość wyprodukowania skrzydła o wadze do 400 kg.