Okno Softline

Dla domu / Okna / Drewniane

Eleganckie SOFTLINE

Okna te są idealny wyborem dla Klientów, którzy cenią rozwiązania proekologiczne, a zarazem pragną zachować klasyczny, elegancki desing oraz najwyższą jakość wykonania.Linia softline ceniona jest za projekt w opływowej i eleganckiej oprawie, charakteryzujący się klasycznym profilem o zaokrąglonej formie oraz lśniącą powierzchnią.

Aby sprostać oczekiwaniom naszych klientów na ich życzenie, finalny produkt jesteśmy w stanie wykonać z drewna sosny, meranti 450+ lub modrzewia.

Okna mają dodatkowe aluminiowe listwy, które zabezpieczają oraz termookapnik stanowiący najlepszą gwarancję ochrony przed promieniami UV oraz wodą.

Dzięki innowacyjnym systemom uszczelnienia oraz pakietom szybowym okna uzyskują wysoki poziom energooszczędności.

Biorąc pod uwagę proekologiczne postawy wielu naszych Klientów oraz dbając o środowisko naturalne, do produkcji wykorzystywane zostały wyłącznie wyselekcjonowane materiały najwyższej jakości, a także przyjazne środowisku lakiery wodne.

Cechy:


W standardzie pakiet dwuszybowy o grubości 24 mm o współczynniku przenikania ciepła Ug = 1,0 W/(m2K) wg PN-EN674 oraz Ug = 1,1 W/(m2K) wg PN-EN673. Istnieje możliwość zastosowania pakietów dwu-, trzy- lub czteroszybowych.

Dla Softline 68 mm – max. pakiet szybowy to 32 mm o współczynniku przenikania ciepła Ug = 0,8 W/(m2K).

Dla Softline 78 mm – max. pakiet szybowy to 44 mm o współczynniku przenikania ciepła Ug = 0,6 W/(m2K).

Dla Softline 88 mm – max. pakiet szybowy to 54 mm o współczynniku przenikania ciepła Ug = 0,5 W/(m2K) przy pakiecie trzyszybowym lub Ug = 0,3 W/(m2K)przy czteroszybowym z kryptonem.

Istnieje opcja zastosowania szyb o podwyższonej izolacyjności akustycznej, hartowanych, bezpiecznych, antywłamaniowych, ornamentowych, przeciwsłonecznych.


Istnieje możliwość wyboru spośród:

profili o trzech głębokościach zabudowy: 68 mm, 78 mm, 88 mm w trzech gatunkach drewna,

trzech gatunkach drewna: trzy lub

czterowarstwowej kantówce litej: meranti 450+, sosna i modrzew,

w przypadku systemu Softline 78mm i 88 mm jest dodatkowe uszczelnienie wewnętrzne.

Istnieje także możliwość zastosowania niskiego progu.Okna są wyposażone w termookapnik ułatwiający odprowadzanie wody.


MACO MULTI MATIC KS. W standardzie posiada dwa zaczepy antywyważeniowe. Okno wyposażone jest w blokadę błędnego położenia klamki i podnośnik skrzydła, a także mikrowentylacje w rozwórce. Istnieje opcja zastosowania ukrytych zawiasów.


Kolor
TEAK SOSNA
Z naszego bloga:
Drzwi Starogard Gdański: wewnętrzne i zewnętrzne

Drzwi w Starogardzie Gdańskim wewnętrzne i zewnętrzne – wybierz i zamontuj z ADWIL Dostarczamy i montujemy zewnętrzne i wewnętrzne drzwi w Starogardzie Gdańskim. W ADWIL zapewniamy dobrą jakość za rozsądną cenę, bogaty wybór elementów stolarki otworowej, a także profesjonalne usługi serwisowe w Starogardzie Gdańskim. Drzwi wewnętrzne i zewnętrzne w naszej ofercie to sprawdzone marki i […]

Drzwi DRE Gdańsk

Drzwi DRE w Gdańsku – szeroki wybór oferty producenta z dystrybutorem ADWIL Doradzamy w wyborze i realizujemy montaż drzwi DRE w Gdańsku i ościennych miejscowościach na Pomorzu. Wybieramy wraz z klientami najkorzystniejsze rozwiązania pod poszczególny rodzaj inwestycji. Drzwi wewnętrzne do sypialni, biura czy łazienki wymagają specjalistycznego zestawu komponentów. W ADWIL oferujemy konkurencyjne ceny, krótkie terminy […]

Drzwi PORTA Gdańsk

Drzwi PORTA w Gdańsku – poznaj ofertę ADWIL Jako oficjalny dystrybutor marki oferujemy sprzedaż drzwi PORTA w Gdańsku. W bogatym pakiecie różnorodnych stylistyk i modeli drzwi wewnętrznych PORTA, warianty dla siebie odnajdą zarówno poszukiwacze ekskluzywnych, nowoczesnych form, jak i entuzjaści rozwiązań klasycznych. Współpraca z ADWIL to pewność dobrej ceny, szybkiej realizacji, profesjonalnego montażu drzwi PORTA. […]

Dane kontaktowe
Tczew, Jagiellońska 55C
tel. 58 562 20 25
biuro@adwil.pl
Godziny pracy
Pon. - Pt. 10:00 - 17:00
Sobota 10:00 - 13:00
Niedziela nieczynne