Brama uchylna Hörmann

Dla domu / Bramy

Gwarancja najwyższej jakości i bezpieczeństwa

Ponad 50 lat doświadczenia I know-how w produkcji bram garażowych przyczyniło się do stworzenia produktu, który atrakcyjnie wygląda, daje komfort obsługi, a przede wszystkim ma w sobie zastosowanie zaawansowanej techniki. Szeroki wybór wzorów pozwoli Państwu na znalezienie swojej wymarzonej bramy. Jednym słowem wszystko przemawia za tym, że oryginał jest najlepszy.Bramy uchylne marki Hörmann to gwarancja najwyższej jakości i bezpieczeństwa. Ponad 50 lat doświadczenia i know-how w produkcji bram garażowych przyczyniło się do stworzenia produktu, który atrakcyjnie wygląda, daje komfort obsługi, a przede wszystkim ma w sobie zastosowanie zaawansowanej techniki. Szeroki wybór wzorów pozwoli Państwu na znalezienie swojej wymarzonej bramy. Jednym słowem wszystko przemawia za tym, że oryginał jest najlepszy.

Bramy z wypełnieniem z litego drewna wykonane są ze świerku skandynawskiego lub świerku kanadyjskiego.

Kolorystyka bram stalowych jest bardzo bogata. W wersji standardowej została stworzona w kolorze białym, 7 korzystnych cenowo kolorach preferowanych oraz niemal 200 kolorach z palety RAL (z wyjątkiem kolorów perłowych, świecących i metalizujących).

Częścią wyposażenia gwarantującego najwyższe bezpieczeństwo obsługi bram uchylnych są elastyczne nakładki ochronne na ramionach dźwigni , a także elastyczne listwy z tworzywa sztucznego umieszczone między płytą bramy a ramą. Elementy te zmniejszają ryzyko przypadkowego zgniecenia lub przytrzaśnięcia palców.

Każda część tj. napędy, odbiorniki i elementy obsługi BiSecur są w 100 % kompatybilne. Dzięki użyciu nadajnika lub radiowego sterownika kodowanego istnieje możliwość otwierania nie tylko bramy garażowej, ale także wyposażoną w napęd Hormanna bramę wjazdową, drzwi, napędy i inne urządzenia z odbiornikiem BiSecur firmy Hörmann.

Komfortowy odczyt położenia bramy. Nigdy więcej nie będą Państwo musieli upewniać, czy brama  jest zamknięta. Wystarczy naciśnięcie przycisku, aby po kolorze diody LED na nadajniku HS 5 BS rozpoznać położenie bramy.

Nadajniki BiSecur oprócz ciekawej stylistyki w kolorze czarnym lub białym  charakteryzują się eleganckim i ergonomicznym kształtem. Nadajniki Hörmann BiSecur z błyszczącą powierzchnią, przypominającą wykończenie lakierem fortepianowym, zdobył renomowaną nagrodę Reddot Design Award za wyjątkową stylistykę.

Z naszego bloga:
Drzwi Starogard Gdański: wewnętrzne i zewnętrzne

Drzwi w Starogardzie Gdańskim wewnętrzne i zewnętrzne – wybierz i zamontuj z ADWIL Dostarczamy i montujemy zewnętrzne i wewnętrzne drzwi w Starogardzie Gdańskim. W ADWIL zapewniamy dobrą jakość za rozsądną cenę, bogaty wybór elementów stolarki otworowej, a także profesjonalne usługi serwisowe w Starogardzie Gdańskim. Drzwi wewnętrzne i zewnętrzne w naszej ofercie to sprawdzone marki i […]

Drzwi DRE Gdańsk

Drzwi DRE w Gdańsku – szeroki wybór oferty producenta z dystrybutorem ADWIL Doradzamy w wyborze i realizujemy montaż drzwi DRE w Gdańsku i ościennych miejscowościach na Pomorzu. Wybieramy wraz z klientami najkorzystniejsze rozwiązania pod poszczególny rodzaj inwestycji. Drzwi wewnętrzne do sypialni, biura czy łazienki wymagają specjalistycznego zestawu komponentów. W ADWIL oferujemy konkurencyjne ceny, krótkie terminy […]

Drzwi PORTA Gdańsk

Drzwi PORTA w Gdańsku – poznaj ofertę ADWIL Jako oficjalny dystrybutor marki oferujemy sprzedaż drzwi PORTA w Gdańsku. W bogatym pakiecie różnorodnych stylistyk i modeli drzwi wewnętrznych PORTA, warianty dla siebie odnajdą zarówno poszukiwacze ekskluzywnych, nowoczesnych form, jak i entuzjaści rozwiązań klasycznych. Współpraca z ADWIL to pewność dobrej ceny, szybkiej realizacji, profesjonalnego montażu drzwi PORTA. […]

Dane kontaktowe
Tczew, Jagiellońska 55C
tel. 58 562 20 25
biuro@adwil.pl
Godziny pracy
Pon. - Pt. 10:00 - 17:00
Sobota 10:00 - 13:00
Niedziela nieczynne