Brama uchylna Hörmann

Dla domu / Bramy

Gwarancja najwyższej jakości i bezpieczeństwa

Ponad 50 lat doświadczenia I know-how w produkcji bram garażowych przyczyniło się do stworzenia produktu, który atrakcyjnie wygląda, daje komfort obsługi, a przede wszystkim ma w sobie zastosowanie zaawansowanej techniki. Szeroki wybór wzorów pozwoli Państwu na znalezienie swojej wymarzonej bramy. Jednym słowem wszystko przemawia za tym, że oryginał jest najlepszy.Bramy uchylne marki Hörmann to gwarancja najwyższej jakości i bezpieczeństwa. Ponad 50 lat doświadczenia i know-how w produkcji bram garażowych przyczyniło się do stworzenia produktu, który atrakcyjnie wygląda, daje komfort obsługi, a przede wszystkim ma w sobie zastosowanie zaawansowanej techniki. Szeroki wybór wzorów pozwoli Państwu na znalezienie swojej wymarzonej bramy. Jednym słowem wszystko przemawia za tym, że oryginał jest najlepszy.

Bramy z wypełnieniem z litego drewna wykonane są ze świerku skandynawskiego lub świerku kanadyjskiego.

Kolorystyka bram stalowych jest bardzo bogata. W wersji standardowej została stworzona w kolorze białym, 7 korzystnych cenowo kolorach preferowanych oraz niemal 200 kolorach z palety RAL (z wyjątkiem kolorów perłowych, świecących i metalizujących).

Częścią wyposażenia gwarantującego najwyższe bezpieczeństwo obsługi bram uchylnych są elastyczne nakładki ochronne na ramionach dźwigni , a także elastyczne listwy z tworzywa sztucznego umieszczone między płytą bramy a ramą. Elementy te zmniejszają ryzyko przypadkowego zgniecenia lub przytrzaśnięcia palców.

Każda część tj. napędy, odbiorniki i elementy obsługi BiSecur są w 100 % kompatybilne. Dzięki użyciu nadajnika lub radiowego sterownika kodowanego istnieje możliwość otwierania nie tylko bramy garażowej, ale także wyposażoną w napęd Hormanna bramę wjazdową, drzwi, napędy i inne urządzenia z odbiornikiem BiSecur firmy Hörmann.

Komfortowy odczyt położenia bramy. Nigdy więcej nie będą Państwo musieli upewniać, czy brama  jest zamknięta. Wystarczy naciśnięcie przycisku, aby po kolorze diody LED na nadajniku HS 5 BS rozpoznać położenie bramy.

Nadajniki BiSecur oprócz ciekawej stylistyki w kolorze czarnym lub białym  charakteryzują się eleganckim i ergonomicznym kształtem. Nadajniki Hörmann BiSecur z błyszczącą powierzchnią, przypominającą wykończenie lakierem fortepianowym, zdobył renomowaną nagrodę Reddot Design Award za wyjątkową stylistykę.