Bramy segmentowe Wiśniowski Prime

Dla domu / Bramy

Unikatowe rozwiązania techniczne

Brama segmentowa Wiśniowski to nowa generacja, która prezentuje niezwykłą jakość, na zbiorze unikatowych rozwiązań technicznych. Autor tworząc ją musiał sięgnąć do podstawy budowy bramy segmentowej, którą jest panel.Nowa generacja

Brama garażowa  to nowa generacja, która nie jest transformacją istniejących rozwiązań, lecz twórczym efektem poszukiwań równowagi między nowoczesną techniką, jakością, bezpieczeństwem i designem.

PRIME to brama innowacyjna, która została dopracowana w każdym szczególe. Odzwierciedla Twoje potrzeby zanim je zdefiniujesz. To brama automatyczna, dzięki której sięgając po pilota każdego dnia masz pewność, że wybrałeś najlepiej.

 

Oryginalny panel INNOVO

Panel INNOVO to unikalny produkt na skalę światową. Jego wyjątkowa budowa, 5-warstwowe zagięcie blachy w miejscu mocowania zawiasów, zapewniają mocną konstrukcję, a wypełnienie ciepłą pianką o grubości 60 mm oraz specjalne systemy uszczelnień i osłon przekładają się na świetne parametry termoizolacji bramy.
Brama PRIME to technologiczny i innowacyjny przełom, który dzięki konstrukcji panelu umożliwia zbudowanie perfekcyjnego płaszcza.

 

Przekrój panelu wraz z osłoną międzypanelową, mocowaną na wewnętrznej stronie skrzydła bramy.

1. elastyczna osłona międzypanelowa
2. aluminiowy profil mocujący elastyczne osłony
3. pięć warstw blachy w miejcu mocowania zawiasów
4. uszczelnienie międzypanelowe
5. ukryty zawias
6. pianka poliuretanowa

 

 

 

 

 

Ikona bezpieczeństwa

Tworząc PRIME postawiono na bezpieczeństwo. Brama ta posiada nie tylko walory estetyczne, ale przede wszystkim odzwierciedla wizje troski o bezpieczeństwo.

W PRIME do bezpieczeństwa podchodzono w sposób perfekcyjny, wykorzystując technologie by chronić i zapobiegać niebezpieczeństwu.

Nowoczesne systemy bezpieczeństwa elementów konstrukcji, a także części mechaniczne pozwalają chronić wszystkich użytkowników, dzięki czemu czynią dom bezpiecznym.

PRIME to prekursor technologiczny z zintegrowanym napędem, który na każdym kroku pokazuje, że jakość i bezpieczeństwo są nierozerwalnie ze sobą związane.

Skuteczna termoizolacja

Wskaźnik U panelu INNOVO wynosi 0,33 W/m2K co ma ogromny wpływ na termoizolację całej bramy garażowej. Nowy panel, podwójne uszczelnienie górne i dolne płaszcza bramy, a także osłony między panelowe pozwoliły osiągnąć znakomity współczynnik przenikania ciepła.


Bramę Wiśniowski PRIME można zobaczyć na ekspozycji w naszym salonie w Tczewie przy ul. Jagiellońskiej 55C.
Z naszego bloga:
Drzwi Starogard Gdański: wewnętrzne i zewnętrzne

Drzwi w Starogardzie Gdańskim wewnętrzne i zewnętrzne – wybierz i zamontuj z ADWIL Dostarczamy i montujemy zewnętrzne i wewnętrzne drzwi w Starogardzie Gdańskim. W ADWIL zapewniamy dobrą jakość za rozsądną cenę, bogaty wybór elementów stolarki otworowej, a także profesjonalne usługi serwisowe w Starogardzie Gdańskim. Drzwi wewnętrzne i zewnętrzne w naszej ofercie to sprawdzone marki i […]

Drzwi DRE Gdańsk

Drzwi DRE w Gdańsku – szeroki wybór oferty producenta z dystrybutorem ADWIL Doradzamy w wyborze i realizujemy montaż drzwi DRE w Gdańsku i ościennych miejscowościach na Pomorzu. Wybieramy wraz z klientami najkorzystniejsze rozwiązania pod poszczególny rodzaj inwestycji. Drzwi wewnętrzne do sypialni, biura czy łazienki wymagają specjalistycznego zestawu komponentów. W ADWIL oferujemy konkurencyjne ceny, krótkie terminy […]

Drzwi PORTA Gdańsk

Drzwi PORTA w Gdańsku – poznaj ofertę ADWIL Jako oficjalny dystrybutor marki oferujemy sprzedaż drzwi PORTA w Gdańsku. W bogatym pakiecie różnorodnych stylistyk i modeli drzwi wewnętrznych PORTA, warianty dla siebie odnajdą zarówno poszukiwacze ekskluzywnych, nowoczesnych form, jak i entuzjaści rozwiązań klasycznych. Współpraca z ADWIL to pewność dobrej ceny, szybkiej realizacji, profesjonalnego montażu drzwi PORTA. […]

Dane kontaktowe
Tczew, Jagiellońska 55C
tel. 58 562 20 25
biuro@adwil.pl
Godziny pracy
Pon. - Pt. 10:00 - 17:00
Sobota 10:00 - 13:00
Niedziela nieczynne