Brama segmentowa Wiśniowski UniTherm

Dla domu / Bramy

Super ciepła brama garażowa

Brama segmentowa WIŚNIOWSKI to nowa generacja, która prezentuje niezwykłą jakość, opartą na zbiorze unikatowych rozwiązań technicznych.Trwałość

Brama UniTherm spełnia rygorystyczne normy dotyczące odporności na działanie wiatru, przenikania wody i przepuszczalności powietrza.

Współczynniki tych parametrów mają ogromny wpływ na wydłużenie czasu eksploatacji bramy, a także na zachowanie walorów estetycznych przez lata.

 

Panel INNOVO 60mm

Unikatowa konstrukcja panelu Innovo o grubości 60 mm pozwala na uzyskanie świetnych parametrów przenikania ciepła. Stanowi jednocześnie doskonałą bazę budowy płaszcza. Specjalne rozwiązania takie jak system 5-ciowarstwowego zaginania blachy, zapewnia stabilne mocowanie elementów co jeszcze bardziej zwiększa wytrzymałość konstrukcji.

1. elastyczna osłona międzypanelowa
2. aluminiowy profil mocujący elastyczne osłony
3. pięć warstw blachy w miejcu mocowania zawiasów
4. uszczelnienie międzypanelowe
5. ukryty zawias
6. pianka poliuretanowa

 

 

 

Skuteczna termoizolacja

Brama UniTherm została stworzona w odpowiedzi na potrzeby budownictwa energooszczędnego. W pełni wykorzystuje właściwości cieplne panelu INNOVO o grubości 60 mm, a także zastosowanych w niej systemów uszczelnień. Przyczynia się to do zwiększenia zaoszczędzonej energii w domu, ponieważ straty ciepła zostały wyeliminowane w najbardziej newralgicznych miejscach płaszcza bramy. Współczynnik przenikania ciepła panelu wynosi 0,33 W/m2K, co przekłada się na znakomitą termoizolację całej bramy.

 

 

 

 

 

 

 

Wzory:


BRAMA Z PANELI BEZ PRZETŁOCZEŃ

BRAMA Z PRZETŁOCZENIAMI WYSOKIMI

BRAMA Z APLIKACJAMI OZDOBNYMI